Фондация Синергия работи в сферата на социалното предприемачество, иновациите и невизуалното изкуство заедно със и за хора със зрителни увреждания. Инициираме проекти и инициативи за подобряване на благополучието, равноправието и интеграцията в обществото на хората със зрителни увреждания и също така обединяваме усилията на НПО сектора и бизнеса в реализирането на съвместни социалноотговорни инициативи.
Глицеринов сапун “Снежинка” с аромат акация е премахнат от вашата количка, защото вече не може да бъде поръчван. Свържете се с нас за повече информация.
View cart “Glycerin soap “Acacia” in the shape of a snowflake” has been added to your cart.
View cart “Ръчно изработена детска играчка “Коте”” has been added to your cart.
Преглед на количката „Текстилна голяма чанта с 3Д апликация Котараци“ е добавен във вашата количка.
Преглед на количката „04. Хапки с мус от спанак и сирена 1бр.“ е добавен във вашата количка.
Преглед на количката „Кожен визитник/калъф за карти“ е добавен във вашата количка.
Преглед на количката „Комплект кухненска ръкохватка с ръкавица“ е добавен във вашата количка.
Сайтът използва функционални бисквитки, за да подобри работата Ви. С продължаване използването на този сайт, вие се съгласявате с нашите общи условия.ПриемамОбщи условия